Komuna e Vushtrrisë me mirënjohje dhe shpërblime për nxënësit me rezultate të larta në gara komunale e republikane - Bota Sot
Komuna e Vushtrrisë me mirënjohje dhe shpërblime për nxënësit me rezultate të larta në gara komunale e republikane

Kosova

Komuna e Vushtrrisë me mirënjohje dhe shpërblime për nxënësit me rezultate të larta në gara komunale e republikane

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 13:19
Ilustrim

Drejtoria e Arsimit e Komunës së Vushtrrisë, ka ndarë mirënjohje dhe shpërblim në të holla për nxënësit e arsimit fillor dhe të mesëm të Komunës së Vushtrrisë, të cilët kanë arritur rezultate të larta në gara të ndryshme me karakter komunal dhe republikan në vitin 2020.

 Janë gjithsejtë 23 nxënës të cilëve i janë ndarë mirënjohje dhe shpërblim në të holla në shumë 150€, 120€ dhe 100€.

 Komuna e Vushtrrisë është e përkushtuar të përkrahë nxënësit me arritje të larta me qëllim të motivimit të tyre për suksese edhe më të kulmore në nxënien e dijes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat