Fundjava me mot më të freskët, rrebeshe shiu dhe bubullima - Bota Sot
Fundjava me mot më të freskët, rrebeshe shiu dhe bubullima

Kosova

Fundjava me mot më të freskët, rrebeshe shiu dhe bubullima

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 06:29
Ilustrim

Fundjava dhe fillimi i javës së ardhshme me mot jostabil dhe më të freskët. Kohëpaskohe me rrebeshe shiu dhe bubullima. Nga e mërkura intervale më të gjata me diell.

4.07 – Vransira dhe intervale me diell. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull. Pasdite dhe në mbrëmje priten zhvillime të rrebesheve me bubullima, me mundësi edhe për breshër.

5.07 – Vransira dhe intervale me diell. Pasdite më vonë dhe në mbrëmje mundësi për ndonjë rrebesh shiu dhe bubullimë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat