​Parashikimi i motit për sot - Bota Sot
​Parashikimi i motit për sot

Kosova

​Parashikimi i motit për sot

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 07:21
Ilustrim

Pjesa e parë e ditës do të vijojë me mot me diell, por gjatë pjesës së dytë parashihet të ketë kushte tjera meteorologjike, vranësira të paqëndrueshme të cilat vende-vende parashihen të sjellin reshje shiu dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 16-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-30 gradë Celsius. Do të fryjë erë herë-herë me vrull me shpejtësi deri 11 m/s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat