Moti për sot dhe nesër

Kosova

Moti për sot dhe nesër

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 07:08
Ilustrim

7.07.2020 - Në mëngjes riga lokale shiu. Ditën më ftohtë, kryesisht me vransira dhe erë. Temperaturat në vise të ulëta 15C deri 24C, e në vise malore 9C deri 14C. Do të fryj erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 5-13m/s, e vende-vende me hove edhe deri në 20m/s. Indeksi UV: 5.
8.07.2020 - Pas mëngjesit të ftohtë, ditën kryesisht kthjellët, me diell dhe më ngrohtë. Temperaturat në vise të ulëta 9C deri 27C, e në vise malore 5C deri 19C. Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 3-8m/s. Indeksi UV: 9.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat