Kryeshefi i “Stacionit të Autobusëve” në Prishtinë, rezulton pozitiv me Koronavirus - Bota Sot
Kryeshefi i “Stacionit të Autobusëve” në Prishtinë, rezulton pozitiv me Koronavirus

Kosova

Kryeshefi i “Stacionit të Autobusëve” në Prishtinë, rezulton pozitiv me Koronavirus

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 14:06
Luan Hoti

Kryeshefi i ndërmarrjes publike “Stacioni i Autobusëve”, në Prishtinë, Luan Hoti, ka rezultuar pozitiv me Coronavirus.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social, teksa ka thënë se janë të izoluar në shtëpi.

Statusi i tij:

“Te dashur shoke,

Pas testimit te bere te dyte kemi rezultuar pozitiv ne COVID 19. Jemi te izoluar ne shtepi, duke përdore Vitamin C, Paracetamol dhe caj cejloni (rusi – une dhe Teuta caj sherbele"

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat