Komuna e Lipjanit merr masa kundër përhapjes së Covid-19 në institucionet publike - Bota Sot
Komuna e Lipjanit merr masa kundër përhapjes së Covid-19 në institucionet publike

Kosova

Komuna e Lipjanit merr masa kundër përhapjes së Covid-19 në institucionet publike

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 10:30
Foto Ilustrim

Komuna e Lipjanit ka marrë një sërë masash me qëllim të parandalimit dhe përhapjes së koronavirusit.

Vendimi është marrë sot ku theksohet se Komuna e Lipjanit do të punojë me staf të mosodsoshëm që t’u kryhet shërbim qytetarëve.

Stafi i komunës udhëzohet që të bartin maska gjatë kohës sa ofrojnë këto shërbime.

Këto janë masat tjera:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat