​Parashikimi i motit për nesër - Bota Sot
​Parashikimi i motit për nesër

Kosova

​Parashikimi i motit për nesër

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 21:41
Foto ilustrim

Nesër do të merr mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi e lehtë deri mesatare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat