U martuan të mitur, pas dy vjetësh burri nga Malisheva ia merr vajzën gruas

Kosova

U martuan të mitur, pas dy vjetësh burri nga Malisheva ia merr vajzën gruas

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 10:48
Foto Ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se burri i saj, me të cilin u martua para moshës 16 vjeçare, ia ka marrë vajzën e tyre.

Kjo ndodhi pas dy vjetësh martesë.

Policia thotë se për këtë rast është njoftuar prokurori dhe mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat