Breshri zbardh tokën në disa fshatra të Drenasit - Bota Sot
Breshri zbardh tokën në disa fshatra të Drenasit

Kosova

Breshri zbardh tokën në disa fshatra të Drenasit

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 19:11
Foto Ilustrim

Sot në Kosovë mot me temperatura të larta deri në orët e pasdites. Në shumë qytete të Kosovës, pas temperaturave të larta filluan reshje.

E si zakonisht kur ka temperatura të larta, reshjet shpesh shoqërohen me breshër.

Breshër pati kryesisht në fshatrat e rrethi të Drenasit, në Kizhnarekë, Nekovc dhe Krajkovë.

Më poshtë gjeni foto dhe video të motit të ligë që mbretëroi në disa fshatra të vendit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat