Në Podujevë aktualisht janë 153 raste aktive dhe 154 të shëruar - Bota Sot
Në Podujevë aktualisht janë 153 raste aktive dhe 154 të shëruar

Kosova

Në Podujevë aktualisht janë 153 raste aktive dhe 154 të shëruar

Nga: A.SH Më: 4 gusht 2020 Në ora: 15:32
Foto ilustrim

Sot në Podujevë, u raportuan edhe 7 raste të reja me koronavirus.

“Në Komunën e Podujevës, aktualisht janë 153 raste aktive dhe 154 të shëruar”, thuhet në njoftim.

Njoftimi i plotë:

🔴 Bazuar në njoftimin e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës lidhur me rastet e reja me COVID-19, sot në Komunën e Podujevës kemi shtatë raste pozitive me këtë virus.

Aktualisht në Komunën e Podujevës janë 153 raste aktive dhe 154 të shëruar.

Shërim të shpejt të gjithë të infektuarve🙏🏻

#Bartemaskën

#Ruajedistancën

#Mbajehigjienën

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat