Ngjarja e vetme e paralajmëruar për sot në Kosovë - Bota Sot
Ngjarja e vetme e paralajmëruar për sot në Kosovë

Kosova

Ngjarja e vetme e paralajmëruar për sot në Kosovë

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 07:14
Ilustrim

Për sot është paralajmëruar vetëm një ngjarje e cila do të zhvillohet gjatë ditës në Kosovë.

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj viziton komunën e Bujanocit dhe të Preshevës (Selia e Këshillit Kombëtar Shqiptar, Bujanoc, ora 10:00).

Ndryshe, gjatë kësaj vizite, Zemaj do të pritet nga kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar, Ragmi Mustafa. Pastaj Zemaj do të vizitojë Komunën e Bujanocit ku do të pritet nga kryetari, Nagip Arifi me bashkëpunëtorë, për të vazhduar pastaj vizitën në Komunën e Preshevës ku do të pritet nga kryetari i komunës, Shqiprim Aririfi.

Më pas ai do të takojë kryetarin e PDSH-së, Ragmi Mustafa dhe kryetaren e PVD-së, Ardita Sinani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat