Qytetarëve në Graçanicë s’u bën përshtypje COVID-19, s’respektohet aspak distanca - Bota Sot
Qytetarëve në Graçanicë s’u bën përshtypje COVID-19, s’respektohet aspak distanca

Kosova

Qytetarëve në Graçanicë s’u bën përshtypje COVID-19, s’respektohet aspak distanca

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 09:55
Graçanicë

Vazhdimisht bëhet thirrje për mbajtje të distancës, në mënyrë që të parandalohet përhapja e virusit COVID-19.

Por një gjë e tillë nuk po bëhet në hyrje të objektit të komunës së Graçanicës.

Në këtë vend nuk po respektohet aspak distanca, duke rrezikuar kështu veten, njerëzit që i rrethojnë dhe gjithë vendin me shpërndarje edhe më të madhe të këtij infeksioni.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat