Zjarr në fushat dhe malet e Kosovës

Kosova

Zjarr në fushat dhe malet e Kosovës

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 00:15
Zjarr në fushat dhe malet e Kosovës

Zjarrfikësit edhe në këto orë të vona po intervenojnë nëpër fusha e male të Kosovës për ta shuar zjarrin.

Kështu ka bërë të ditur “Organizata Vullnetare Zjarrëfikëset dhe Shpëtimit”, përmes një njoftimi në Facebook.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat