Moti për këtë javë, shi dhe diell

Kosova

Moti për këtë javë, shi dhe diell

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 22:40
Ilustrim

25.10.2020 - Trendi 7 ditor i motit - Prishtinë

Të hënën e martën kryesisht me diell, orëve të mëngjesit përgjatë viseve të ulëta mundësi për mjegull. Temperaturat në rritje të lehtë. E mërkura dhe e enjta me vransira të ndryshueshme dhe intervale me diell, pa të reshura. Nga e premta më shumë vransira, të shtunën mundësi për reshje lokale shiu. Temperaturat gradualisht në rënie të lehtë. Ditën e diel kryesisht me diell, në mëngjes më ftohtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat