Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Kosova

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 07:58
Ilustrim

Shoqata e Filozofëve të Kosovës dhe Departamenti i Filozofisë UP organizojnë konferencë shkencore online “Gjendja e jashtëzakonshme”

(Linku: meet.google.com/bny-qyxx-nwc // meet.google.com/zhn-sdcb-hyh, ora 10:00 -15:00)

Partia Demokratike e Kosovës mban konferencë për media. (Selia qendrore e PDK, ora 13:00)

Luhen gjysmëfinalet e turneut ndërkombëtar të boksit “Adem Jashari”. (Palestra e sporteve “Dilloni Benz”, ora 14:00)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat