Haradinaj: Në Fortesë e Ratkoc, ndjeva frymën e fitores

Kosova

Haradinaj: Në Fortesë e Ratkoc, ndjeva frymën e fitores

Më: 21 janar 2021 Në ora: 19:40
Ramush Haradinaj

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka vizituar Komunës e Rahovecit.

Kështu ka njoftuar Haradinaj përmes një njoftimi në rrjetin social Facebook, duke thënë se ndihet i mahnitur me mikpritjen në Rahovec.

Postimi i plotë:

Gjithherë i mahnitur me mikpritjen në Rahovec. Sot e fillova vizitën duke bërë homazhe në Varrezat e Dëshmorëve për të vazhduar me takime në Fortesë dhe Ratkoc. Këta njerëz të mrekullueshëm dhe punëtorë, do të mbështeten ekonomikisht nga programi që Aleanca ka hartuar për qeverisjen e ardhshme. Në Fortesë e Ratkoc, ndjeva frymën e fitores. Na priftë e mbara! RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat