Hajzeraj: AAK-ja në Fushë Kosovë shpalos programin për vitin 2021-2025

Kosova

Hajzeraj: AAK-ja në Fushë Kosovë shpalos programin për vitin 2021-2025

Më: 24 janar 2021 Në ora: 17:47
Pranvera Ejupi Hajzeraj

Kandidatja për deputete nga AAK-ja Pranvera Ejupi Hajzeraj sot vizitoi degën e Fushë Kosovës.

Aty u u shpalos programi i Alencës për vitet 2021-2025.

Sipas saj ky ishte një takim shumë i sukseshëm me strukturat e degës dhe kandidatët për deputet.

Suksese Kryetarit Besnikut dhe kadidatëve të Luginës, Selimit dhe Naimit. Viti 2021, viti Ynë! Pranvera Ejupi Hajzeraj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat