Armend Zemaj: Të rinjët e Deçanit forca e LDK-së

Kosova

Armend Zemaj: Të rinjët e Deçanit forca e LDK-së

Më: 24 janar 2021 Në ora: 18:35
Armend Zemaj dhe të rinjët e Deçanit

Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, ka vazhduar aktivitetet e tij me qytetarët në prag të zgjedhjeve të 14 shkurtit.

Ai gjatë ditës ka zhvilluar aktivitete në Deçan, nga ku ka thënë se të rinët e Deçanit forca e LDK-së.

Postimi i plotë:

Të rinjët e Deçanit forca e LDK-së.

“Vizioni i LDK-së për SHTET”

#qeveriahoti

#zemaj17

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat