Limaj shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjeve të viktimave

Kosova

Limaj shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjeve të viktimave

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 23:23
Fatmir Limaj

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka shprehur ngushëllime për familjet e personave që humbën jetën në sulmin ndaj autobusit, në Gllogjan të Deçanit.

“Sonte Kosova u trondit nga një sulm makabër në Gllogjan të Deçanit, ku humbën jetën tre qytetarë.” thuhej në një postim në Facebook të Limajt.

Tutje i bëhej thirrje institucioneve përkatëse që sa më parë të zbardhin këtë ngjarje.

Tre persona kanë vdekur dhe një person është plagosur pasi një person i maskuar ka sulmuar me automatik autobusin me nxënës në fshatin Gllogjan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat