Një person me të meta psikike largohet nga qendra rehabilituese në Shtime

Kosova

Një person me të meta psikike largohet nga qendra rehabilituese në Shtime

Më: 21 janar 2022 Në ora: 10:33
Foto ilustrim

Një person me të meta psikike është larguar nga qendra integruese-rehabilituese e të sëmurëve kronik-psikiatrik në Shtime.

Ishte një punëtor i kësaj qendre që e njoftoi policinë për mungesën e pacientit.

Derisa rasti ka ndodhur mesditën e së enjtes, njofton policia.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, bëhet fjalë për një mashkull.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat