1 mijë e 631 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Kosova

1 mijë e 631 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Më: 10 prill 2022 Në ora: 09:41
Foto ilustrim

1 mijë e 631 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe, kanë ndodhur 13 aksidente me të lënduar dhe 26 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 24 persona.

15 prej tyre janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat