​Bashkim Ramosaj zgjedhet kryetar i degës së AAK-së në Deçan

Kosova

​Bashkim Ramosaj zgjedhet kryetar i degës së AAK-së në Deçan

Më: 21 maj 2022 Në ora: 19:35
​Bashkim Ramosaj

Kryetari i komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj për 4 vitet e ardhshme do të jetë kryetar i degës së AAK-së në Deçan.

Ai është zgjedhur në Kuvendin zgjedhorë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dega në Deçan.

“Falënderim të veçantë për liderin tonë, kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës z.Ramush Haradinaj, që na nderoj me prezencën e tij sot. Falënderoj të gjithë delegatët për mbështetjen dhe besimin që më dhatë, që për 4 vitet e ardhshme të jem kryetar i degës së AAK-së në Deçan.

Ju uroj suksese të gjithë anëtarëve të Këshillit Drejtues që u përzgjodhen sot. Vazhdojmë bashkë për Deçanin. Na prift e mbara”, ka shkruar ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat