Shembet ura në fshatin Dobërdol të Podujevës, reagon komuna

Kosova

Shembet ura në fshatin Dobërdol të Podujevës, reagon komuna

Më: 25 maj 2022 Në ora: 16:04
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ura e fshatit Dobërdol të Podujevës është shembur, dhe si pasojë po rrezikohen banorët e këtij fshati.

Asamblisti i LDK-së në këtë komunë, Qëndrim Softolli ka publikuar disa fotografi të kësaj ure.

Ai ka kërkuar nga komuna respektivisht drejtoria e shërbimeve publike që të merren me këtë çështje.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat