Kryetari Gashi priti në takim Familjarët e Heroit të Kombit Fahri Fazliu

Kosova

Kryetari Gashi priti në takim Familjarët e Heroit të Kombit Fahri Fazliu

Më: 26 maj 2022 Në ora: 17:18
Foto nga takimi

Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, ka pritur sot në një vizitë të veçantë, Fadil Fazliu dhe Fahri Fadil Fazliu, familjarë të bashkëveprimtarit e Heroit të Kombit “Fahri Fazliu”.

“Vizitat e tilla janë përherë të mirëpritura dhe pikërisht sot me lajmin se Kuvendi Komunal i Obiliqit ka aprovuar zëvendësimin e bustit të Heroit Fahri Fazliu me ngritjen e shtatorës së tij!

Lavdi jetës dhe veprës së Heroit Fahri Fazliu!

Respekt i përjetshëm për familjen Fazliu!”, thuhet në njoftimi e komnuës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat