Haziri mbështet Kamberin: Tërnoc, çohu në këmbë sot

Kosova

Haziri mbështet Kamberin: Tërnoc, çohu në këmbë sot

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 18:19
Lutfi Haziri dhe Shaip Kamberi

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka kërkuar nga banorët e Tërnocit që ta votojnë Shaip Kamberin edhe për një mandat si deputet në parlamentin e Serbisë.

“Tërrnoc, çohu në këmbë sot e zgjidheni deputetin Shaip Kamberi edhe për një mandat.

Djali juaj e Deputeti i popullit”, ka shkruar Haziri.

Ndryshe, sot janë duke u mbajtur zgjedhjet për herë të pestë në Tërnoc të Bujanocit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat