Ja çfarë has në rrugë qytetari që ishte nisur për Skenderaj

Kosova

Ja çfarë has në rrugë qytetari që ishte nisur për Skenderaj

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 09:52
Foto nga vendi i ngjarjes

 Në rrugën që çon për në Skenderaj, një qytetarë ka hasur tre iriqë, të cilët kanë provuar ta kalojnë rrugën.

Pamjet i ka publikuar “Meteoballkan”,

“Këto ditë vere gjithçka mund të hasim rrugës .Rrugës për Skenderaj sot herët në mëngjes”, ka shkruar kjo faqe.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat