​Ngjarjet e datës 8 gusht

Kosova

​Ngjarjet e datës 8 gusht

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 00:06
Foto ilustrim

Mbahet Konferenca e Akademikëve të Diasporës. Merr pjesë kryeministri Albin Kurti. (Kampusi i UBT-së, Lipjan, te QMI, ora 09:00)

Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë mban konferencë për media. (Te Pallati i Drejtësisë Objekti A, ora 11:30)

Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje mban konferencë për media. (Holli i Kuvendit, ora 14:00).

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat