101 aksidente gjatë 24 orëve të fundit

Kosova

101 aksidente gjatë 24 orëve të fundit

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

101 aksidente kanë ndodhur brenda njëzetekatër orëve të fundit në Kosovë.

Prej tyre 39 kanë përfunduar me të lënduar e 62 me dëme materiale.

Këto të dhëna i ka raportuar Policia e Kosovës përmes raportit ditor.

E Policia i ka shqiptuar edhe 2 mijë e 71 gjoba për shkak të mosrespektimit të rregullave të komunikacionit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat