Shoqërohen në Polici 10 persona, të cilët të maskuar dhe me qen parakaluan në qendër të Prishtinës

Kosova

Shoqërohen në Polici 10 persona, të cilët të maskuar dhe me qen parakaluan në qendër të Prishtinës

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 21:29
Pamje nga vendi i ngjarjes

Shoqërohen në Polici 10 persona, të cilët të maskuar dhe me qen parakaluan në qendër të Prishtinës.

Dhjetë persona janë shoqëruar në Polici nën dyshimin se kanë prishur rendin dhe qetësinë publike.

KALLXO.com ka siguruar një video, ku shihen të dyshuarit derisa shëtisnin me maska dhe qen në sheshin e kryeqytetit.

Siç mëson media të njëjtit kanë shqetësuar kalimtarët që ishin duke frekuentuar sheshet e Prishtinës dhe më pas është njoftuar edhe Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat