Haxhiu sot e viziton Podujevën, mban tubim me gra e vajza të kësaj komune

Kosova

Haxhiu sot e viziton Podujevën, mban tubim me gra e vajza të kësaj komune

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 08:18
Albulena Haxhiu

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, do ta vizitojë Podujevën.

Atje ajo do të mbajë një tubim me gra e vajza të kësaj komune.

Ky tubim pritet të mbahet në Teatrin e Qytetit “Avdush Hasani” rreth orës 14.

Haxhiu bashkë me kryetarin e Podujevës Shpejtim Bulliqi, rreth orës 15:30, do ta vizitojnë edhe Qendrën e Hanidkosit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat