1 mijë e 303 gjoba trafiku të shqiptuara në 24 orët e fundit në Kosovë

Kosova

1 mijë e 303 gjoba trafiku të shqiptuara në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 5 shkurt 2023 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

1 mijë e 303 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 16 aksidente me të lënduar dhe 19 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar 23 persona.

13 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat