Shkarkim rrufesh mbi Prishtinë, ja pamjet e kapura

Kosova

Shkarkim rrufesh mbi Prishtinë, ja pamjet e kapura

Më: 27 mars 2023 Në ora: 19:56
Foto ilustrim

Kosova është përfshirë nga një stuhi gjatë pas ditës të së hënës.

Në shumë vende ka pasur rrebesh dhe edhe shkarkime rrufesh.

Prishtina Weather ka publikuar këtë pamje të shkarkimit të rrufeve mbi kryeqytetin e Kosovës.

Edhe në vazhdim pritet mot i ftohtë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat