Qeveria bllokon faqen zyrtare të Adem Jasharit - Bota Sot
Qeveria bllokon faqen zyrtare të Adem Jasharit

Kosova

Qeveria bllokon faqen zyrtare të Adem Jasharit

Më: 11 maj 2014 Në ora: 14:33

Faqja zyrtare e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Adem Jashari është bllokuar përkohësisht.
Nëse hyni në faqen web "www.ademjashari.com", do tiu dalë një njoftim, ku thuhet ' Me keqardhje ju njoftojmë që me kërkesën e zyrtarëve qeveritar Naim Gjoshi dhe Idriz Blakaj, mbyllet hostingu i faqes Adem Jashari për një kohë të pacaktuar'.
Posa hyn në faqe, të shfaqen edhe adresat e maileve të Gjoshit dhe të Bllakajt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...