Presidentja sqarohet për shopingun - Bota Sot
Presidentja sqarohet për shopingun

Kosova

Presidentja sqarohet për shopingun

Më: 18 prill 2015 Në ora: 16:56

Zyra e Presidentes se Republikës se Kosovës, sqaron opinionin publik se lajmi i publikuar në portale për "shopingun" e Presidentes Jahjaga në kohen e protestës është i shtrembëruar dhe i pavërtete.

Presidentja Jahjaga ka kryer obligimet e saj familjare disa orë përpara fillimit të protestës.

Zyra e Presidentes thekson se liria e shprehjes kërkon edhe përgjegjshmëri dhe objektivitet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...