Çitaku: UNESCO, shihemi vitin tjetër - Bota Sot
Çitaku: UNESCO, shihemi vitin tjetër

Kosova

Çitaku: UNESCO, shihemi vitin tjetër

Më: 9 nëntor 2015 Në ora: 14:11

Ambasadorja e Kosovës në SHBA Vlora Çitaku ka reaguar pas lajmit të fundit se Kosova nuk ka arritur të pranohet në Agjencinë e Organizatës së Kombeve të Bashkuara për Arsim, Shkencë dhe Kulturë – UNESCO.

“92 po, 50 jo. Shihemi vitin tjetër” ka shkruar ajo në llogarinë e saj në Twitter.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat