Moti mbi vendin tonë - Bota Sot
Moti mbi vendin tonë

Kosova

E martë, 23 tetor 2018

Moti mbi vendin tonë

Më: 31 janar 2018 Në ora: 08:06
Ilustrim

Gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Mëngjeset do të jenë me ngrica dhe mjegull.

Mjegulla do të jetë e qëndrueshme nëpër disa territore me lartësi dhe rrëzë maleve.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -9 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga jugperendimi dhe verilindja e lehtë deri mesatare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test