Limaj e Bytyqi vizitojnë Qendrën Studentore në Prishtinë, darkojnë në menze - Bota Sot
Limaj e Bytyqi vizitojnë Qendrën Studentore në Prishtinë, darkojnë në menze

Kosova

Limaj e Bytyqi vizitojnë Qendrën Studentore në Prishtinë, darkojnë në menze

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 19:53
Limaj

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj i shoqëruar nga ministri i Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi kanë vizituar Qendrën Studentore në Prishtinë.

Gjatë kësaj vizite, Limaj e Bytyqi kanë vizituar edhe Menzën e Studentëve ku kanë darkuar me studentë.

Limaj dhe Bytyqi janë ndarë të kënaqur me kushtet që ofron kjo qendër për studentet  e Kosovës.

Bashkë me zyrtarët e lartë qeveritarë ishte edhe drejtori i kësaj Qendre, Fatmir Sfishta.

Gjatë kohës sa qëndruan në Menzën e studenteve zëvendëskryeministri Limaj dhe ministri Bytyqi bashkëbiseduan me studentet të cilët ishin të kënaqur me Qendren Studentore në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test