Kuvendi në Drenas mban mbledhje të jashtëzakonshme - Bota Sot
Kuvendi në Drenas mban mbledhje të jashtëzakonshme

Kosova

E shtunë, 17 nëntor 2018

Kuvendi në Drenas mban mbledhje të jashtëzakonshme

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 09:13
Kuvendi Komunal i Drenasi

Kuvendi Komunal i Drenasit, sot do të mbajë mbledhje të jashtëzakonshme.

Mbledhja është thirrur nga 12 asamblistë të opozitës dhe ka vëtëm një rend dite”Shkelja e akteve juridike në Komunën e Drenasit”.

Kjo mbledhje kishtë dështuar të mbahej edhe në muajin janar, pasi me shumicë votash ishte anuluar mbajtja e saj, ndërsa u përcoll me debate të ashpëra mes kryetarit Ramiz Lladrovci dhe asambleistëve të opozitës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test