Disa fshatra të Drenasit katër orë pa rrymë - Bota Sot
Disa fshatra të Drenasit katër orë pa rrymë

Kosova

E enjte, 18 tetor 2018

Disa fshatra të Drenasit katër orë pa rrymë

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 10:30
Ilustrim

KEDS—bën të ditur se sot në NS 35/10 [kV] Parku i Biznesit do të ndërprehet: Dalja 10 kV Llapushniku (Kodi: 16023003) prej orës 11:00 deri në ora 15:00.

“Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin: Llapushniku, Orllati, Negroci, Vuçaku, Gjjurgjica, Shkolla në LLapushnik dhe Kleçka e Re”, thuhet në njoftimin e KEDS.

Arsyeja e ndërprerjes: ndërprerje emergjente për shkak të shtyllës së rrëzuar. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test