Ish-Presidenti Sejdiu flet për shtet ndërtimin - Bota Sot
Ish-Presidenti Sejdiu flet për shtet ndërtimin

Kosova

Ish-Presidenti Sejdiu flet për shtet ndërtimin

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 07:58
Fatmir Sejdiu

Ish-Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu mban një ligjëratë me temë “Shtet ndërtimi i Republikës së Kosovës dhe roli i shteteve shqiptare në Ballkan dhe Evropë”.

Ligjërata e cila organizohet me rastin e shënimit të dhjetë vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe shënimit të vitit mbarëkombëtar të Skenderbeut, do të mbahet në Kolegjin e Menaxhmentit Internacional "Globus", duke filluar nga ora 17:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test