Haradinaj ngushëllon familjen Binaku - Bota Sot
Haradinaj ngushëllon familjen Binaku

Kosova

E diel, 21 tetor 2018

Haradinaj ngushëllon familjen Binaku

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 19:21
Agim Binaku

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar se vdekja e parakohshme e Agim Binakut, është një humbje e madhe për familjen, për miqtë dhe për gazetarinë në Kosovë.

“Vdekja e parakohshme e Agim Binakut, është një humbje e madhe për familjen, për miqtë dhe për gazetarinë në Kosovë!  Sot jemi të mërzitur për humbjen e tij, por të gjithë ne që e njohem, do ta ruajmë gjatë kujtimin për të!  

Ngushëllimet e mia më të thella për familjen dhe miqtë, si dhe për komunitetin e gazetarëve!  U prehsh në paqe miku im!” ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test