Kuvendi mban seancë solemne për presidentin, Pahor - Bota Sot
Kuvendi mban seancë solemne për presidentin, Pahor

Kosova

E premte, 16 nëntor 2018

Kuvendi mban seancë solemne për presidentin, Pahor

Nga: A.S Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 07:12
Ilustrim

Kuvendi i Kosovës sot do të mbaj një seancë solemne, ku do të mbaj një fjalë rasti, presidenti i Sllovenisë, Barut Pahor.

“Mbahet seanca solemne e Kuvendit të Kosovës. Me fjalë rasti, deputetëve iu drejtohet presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor. Në seancë do të jetë i pranishëm dhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi”. 

Po ashtu, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, sot do të pres në takim presidentin e Sllovenisë, Borut Pahor. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test