Thaçi mbështet projektin “Ti je një luledielli” - Bota Sot
Thaçi mbështet projektin “Ti je një luledielli”

Kosova

Thaçi mbështet projektin “Ti je një luledielli”

Më: 8 mars 2018 Në ora: 16:19
Pamje nga takimi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka veshur bluzën në mbështetje të projektit human “Ti je një luledielli”, për t’i ndihmuar fëmijët e prekur nga sëmundje të ndryshme.

Ai ka shkruar në facebook se duhet t’u japim më shumë shpresë dhe më shumë forcë fëmijëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test