Amaneti i 45-vjeçarit para vetëvrasjes në Gjakovë: Grua ma bëj hallall për çdo gjë - Bota Sot
Amaneti i 45-vjeçarit para vetëvrasjes në Gjakovë: Grua ma bëj hallall për çdo gjë

Kosova

Amaneti i 45-vjeçarit para vetëvrasjes në Gjakovë: Grua ma bëj hallall për çdo gjë

Më: 13 mars 2018 Në ora: 20:31
Njoftimi për vdekjen e të ndjerit

'Grua bëma hallall për çdo gjë', këto kanë qenë fjalët dhe porosia e fundit e 45-vjeçarit nga fshati Skivjan, në komunën e Gjakovës, para se ta vriste veten të premten që shkoi, në oborrin e shtëpisë së motrës së tij. Media të martën ka qëndruar në familjen e viktimës, si dhe në vendin e punës, ku ai kishte punuar deri në muajin janar të këtij viti. Ata kanë rrëfyer rreth ngjarjes. Motivet që e çuan 45-vjeçarin drejt këtij akti nuk dihen. Ndërkohë, Policia e shtetit po i vazhdon hetimet rreth kësaj ngjarje të rëndë.

Dhjetëra persona, të martën, në orët e para të pasdites, ia kishin mësyrë shtëpisë së familjes Nimonaj, nga fshati Skivjan i Komunës së Gjakovës.  Ata po shkonin për të shprehur ngushëllime për vdekjen e 45-vjeçarit, Vesel Nimonaj. Familja sot po e mbyllte të pamen, pas vdekjes së djalit të saj.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test