Moti nesër, ndryshe nga sot! - Bota Sot
Moti nesër, ndryshe nga sot!

Kosova

Moti nesër, ndryshe nga sot!

Më: 14 prill 2018 Në ora: 22:59
Ilustrim

Për dallim nga sot, kur temperaturat ishin të larta dhe mbizotëronte vetëm dielli, nesër nuk do të jetë njësoj.

Sipas meteorologëve, nesër do të ketë mot me diell dhe vranësira të cilat vende-vende do të përcillen me riga shiu, shkruan Indeksonline.

Temperaturat do të sillen nga 10 deri 24°C, si dhe do të fryj erë nga jugu 20 deri 47km/h.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test