Parashikimi i motit për të gjithë javën - Bota Sot
Parashikimi i motit për të gjithë javën

Kosova

Parashikimi i motit për të gjithë javën

Më: 15 prill 2018 Në ora: 09:19
Ilustrim

Temperaturat gjatë ditës së diele pritet të sillen prej 17 deri 21 gradë Celcius.

Gjatë tërë ditës pritet të ketë vranësira ndërsa në orën 19 mund të ketë edhe reshje lokale.

I ngjashëm pritet të jetë moti deri të premten e ardhshme.

Ndërsa në fundjavë do të ketë përsëri mot me diell dhe temperatura mbi 20 gradë Celcius.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test