Ushtria e Kosovës gjithnjë e më afër… - Bota Sot
Ushtria e Kosovës gjithnjë e më afër…

Kosova

E diel, 21 tetor 2018

Ushtria e Kosovës gjithnjë e më afër…

Më: 15 prill 2018 Në ora: 18:54
FSK

Qeveria Haradinaj nuk heqë dorë nga apsirata që gjatë këtij mandati ta krijoj ushtrinë e Kosovës. Në këtë temë për procedurat nëpër të cilat do të kalojë procesi i transformimit të FSK-në ushtri flasin kryetari i Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e FSK-së, Haxhi Shala dhe profesori universitar, Arsim Bajrami.

Lajmin me VIDEO e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test