Rrëfimi i Gani Kolovicës, që përmendet nga Unikatili, kishte rrahur Arkanin në vitet 70 - Bota Sot
Rrëfimi i Gani Kolovicës, që përmendet nga Unikatili, kishte rrahur Arkanin në vitet 70

Kosova

E hënë, 15 tetor 2018

Rrëfimi i Gani Kolovicës, që përmendet nga Unikatili, kishte rrahur Arkanin në vitet 70

Më: 21 prill 2018 Në ora: 21:00
Gani Kolovica

Ish-paramilitarin Zhelko Razhnjatovic i njohur si Arkani e kishte rrahur një prishtinas në vitet e 70’ta. Gani Kolovica, personazhi i këngës së fundit të Unikatilit, ka treguar për rrahjen me Arkanin dhe gjunjëzimin e tij.

Gani Kolovica kishte gjunjëzuar ish-kriminelin serb, Zhelko Razhnjtoviq Prezenca e tij në Prishtinë, ngjallte frikë për shqiptaret e Kosovës. Por, krimineli i njohur serb Zhelko Razhnjatoviç i njohur si Arkani kishte hëngër dajak nga një kosovar, gjatë viteve të 70-ta në një lagje të kryeqytetit.

Lajmin me VIDEO e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test