Edhe Suhareka mbushet me gjarpërinj - Bota Sot
Edhe Suhareka mbushet me gjarpërinj

Kosova

E hënë, 22 tetor 2018

Edhe Suhareka mbushet me gjarpërinj

Më: 12 maj 2018 Në ora: 15:28
Edhe Suhareka mbushet me gjarpërinj

Përveç që kohëve të fundit është alarmuar se në Prishtinë dhe më saktësisht në parkun e Gërmisë janë përhapur gjarpërinjtë, kjo gjë po ndodh edhe në Suharekë.

Në disa fotografi dhe video shihet që në këtë qytet janë përhapur po ashtu gjarpërinjtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test