Ja cila është shtëpia më e bukur në Kosovë, e kujt është ajo! - Bota Sot
Ja cila është shtëpia më e bukur në Kosovë, e kujt është ajo!

Kosova

E hënë, 22 tetor 2018

Ja cila është shtëpia më e bukur në Kosovë, e kujt është ajo!

Më: 13 maj 2018 Në ora: 16:23
Shtepia e familjes Beqiraj - Grejkoc

Kjo shtëpi ka arritur tashmë mbi 200 mijë klikime në rrjetin muzikor youtube, dhe akoma aktualisht që nga përzgjedhja e saj si shtëpia më e bukur në Kosovë, në vitin e kaluar, po vazhdon të mbetet si më e bukura.

Përndryshe Shtepia e familjes Beqiraj - Grejkoc konsiderohet të jetë më e bukura, pronari i jep detajet mbi ndërtimin dhe dizajnin e shtëpisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test